Listopad v Multicentru Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice

Multicentrum PNHoB srdečně zve na listopadové akce a připomíná nutnost rezervace a vyzvednutí vstupenek na divadelní představení Sexem ke štěstí. Vstupenky si můžete vyzvednout od zítřka, tj. úterý 8.11.2016.

  8.11.2016 od 19.30 hodin – FOJTŮV KOMORNÍ SBOR

Pěvecký sbor z Roudnice nad Labem zve na koncert s názvem „Písní k srdci, duši a přátelství“.

Fojtův komorní sbor vznikl v roce 1993. Od počátku stojí v jeho čele sbormistři PaedDr. Zuzana Zrzavá a Mgr. Jiří Zrzavý. Jejich zájem o historii a vícehlasou hudbu se projevil ve výběru sborových skladeb. Základ repertoáru tvoří skladby evropské duchovní hudby období gotiky, renesance a baroka, ale i dalších slohových období až po současnost. Postupně se sborový archiv rozrostl o úpravy lidových písní, spirituály i další skladby světské.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

15.11.2016 od 19.30 hodin – RAK A VLČEK

Jan Matěj Rak a Franta Vlček v pořadu populárních šlágrů klasiků trampské písně a písní z černobílého plátna 30.let minulého století v mistrovských kytarových úpravách i s něčím navíc…

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

22.11.2016 od 19.30 hodin – SEXEM KE ŠTĚSTÍ

Původní česká komedie, ve které excelují Vladimír Kratina (Prázdniny pro psa, Místo zločinu Plzeň atd.), Martina Hudečková (Cirkus Humberto, Cesty domů atd.), Jitka Ježková (Rapl, Doktoři z počátků, Jetelín atd.) a Vilém Udatný (Ohnivý kuře, Fotograf atd.)

Ochladly vaše vztahy? Obraťte se na odbornici! Zkuste sexcoaching!

Stella je ve svých šedesáti letech skutečnou odbornicí na oživení intimních manželských hrátek. Proto se na ni obrátí stárnoucí Norbert, který není spokojen s intimním soužitím se svou mladší manželkou Hedvikou. Norbert a Stella si jsou evidentně sympatičtí.

Stellin o deset let mladší manžel Robert, značně unavený neustálými experimenty své partnerky, si najde někoho mladšího. Jeho milenka Hedvika je ovšem shodou okolností manželkou Norberta. A tak se terapeutická sezení poněkud vymykají kontrole.

VSTUPNÉ – 200,-Kč

NUTNÁ REZERVACE MÍST NA 731 655 577 NEBO Multicentrum@pnhberkovice.cz

 

29.11.2016 od 19.30 hodin – JANANAS

Punkový přístup k textům a chuť si hrát se slovy – to je JANANAS.

V písních Jananasu na první poslech zaujme charismatický hlas Jany Infeldové, který se noří z hlubin tichého vesmíru, rozzáří se v emociálních pasážích jako kometa, aby zanechal posluchače v úžasu a pokoře.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

fks rak_a_vlcek  sexem_ke_stesti jananas_plakat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *