Kalendář akcí na Podřipsku

Náš kalendář slouží jako přehled akcí, které se v regionu Podřipska konají. Informace čerpáme z veřejně dostupných zdrojů, zejména webových a facebookových stránek měst a obcí Podřipska.

Pokud máte zájem o přidání vaší akce do kalendáře, neváhejte nás kontaktovat
na e-mailové adrese barbora.ondrusova@maspodripsko.cz nebo na našem Facebooku (facebook.com/maspodripsko)

Jako výchozí zobrazení kalendáře jsme zvolili tzv. „Stream“, ve kterém najdete všechny události seřazené podle data konání od těch nejbližších včetně náhledů a základních informací. Podrobnosti o každé akci získáte kliknutím na ni. Akce jsou tříděny do kategorií, každá kategorie má svou barvu tak, abyste ji v kalendáři na první pohled identifikovali. Seznam kategorií naleznete v levém horním rohu kalendáře. Pokud vám vyhovuje více, můžete si v pravém horním rohu kalendáře přepnout na klasické měsíční zobrazení.

V pravém dolním rohu si náš kalendář můžete přidat do svého kalendáře, jako je například Google kalendář nebo Apple kalendář.

Říj
9
Út
2018
…KAŽDODENNOST PŘED 100 LETY v Podřipské muzeum
Říj 9 2018 @ 10:00 – Led 11 2019 @ 16:30

Výstava zavede do domácnosti před 100 lety, kdy vzniklo samostatné Československo. Návštěvníci si budou moci prohlédnout prvky zařízení domácnosti, ale i předměty denní potřeby tématicky se vázající ke vzniku republiky.

Říj
24
St
2018
VÝSTAVA: PENÍZE SAMOSTATNÉ REPUBLIKY v Podřipské muzeum
Říj 24 2018 @ 10:00 – Led 4 2019 @ 16:30

Výstava prvních platidel samostatného Československa. Vystaveny budou i původní návrhy platidel, které se nedostaly do oběhu.