Kalendář akcí na Podřipsku

Náš kalendář slouží jako přehled akcí, které se v regionu Podřipska konají. Informace čerpáme z veřejně dostupných zdrojů, zejména webových a facebookových stránek měst a obcí Podřipska.

Pokud máte zájem o přidání vaší akce do kalendáře, neváhejte nás kontaktovat
na e-mailové adrese lukas.rott (a) maspodripsko.cz

Jako výchozí zobrazení kalendáře jsme zvolili tzv. „Stream“, ve kterém najdete všechny události seřazené podle data konání od těch nejbližších včetně náhledů a základních informací. Podrobnosti o každé akci získáte kliknutím na ni. Akce jsou tříděny do kategorií, každá kategorie má svou barvu tak, abyste ji v kalendáři na první pohled identifikovali. Seznam kategorií naleznete v levém horním rohu kalendáře. Pokud vám vyhovuje více, můžete si v pravém horním rohu kalendáře přepnout na klasické měsíční zobrazení.

V pravém dolním rohu si náš kalendář můžete přidat do svého kalendáře, jako je například Google kalendář nebo Apple kalendář.

Zář 22 @ 16:30 Jeviněves, fotbalové hřiště
Zář 23 @ 14:30 Ctiněves, kaple sv. Huberta
Zář 23 @ 19:00 Ctiněves, sál KD
Zář 23 @ 20:30 Ctiněves, sál KD
Zář 24 @ 10:00 Štětí, sál Kulturního střediska
Soutěž tanečních párů, kategorie: děti, junioři, dospělí, senioři a pohárová soutěž v české polce, kategorie: děti, junioři, dospělí
Zář 30 @ 13:00 Straškov-Vodochody, U Ryzáčka
V sobotu 30.9.2017 se v jezdeckém areálu Jezdeckého sdružení U ryzáčka, ve Straškově (okres Litoměřice) uskuteční dlouho připravovaná 1.česká výstava plemene ČSP Chovatelský program dne bude zahájen v 10 hodin svodem klisen plemene ČSP . Na tomto svodu budou poníky posuzovat členové rady PK ČSP (A.Odložil, A.Fiala, S.Hošák ). Na …
Říj 7 @ 20:00 Židovice, hospoda Na Rychtě