Jarní ptačí „poznávačka“ pro děti

„Poznávačka“ realizovaná v předposledním dubnovém týdnu 2021 sklidila velký úspěch, navíc nám po celý týden přálo počasí.

Děti měly možnost projít si Zámecké zahrady a při cestě hledat a poznávat obrázky ptáčků, které byly volně rozvěšené po stromech a keřích. Na závěr bylo pro děti připravené malování na kamínky se speciálními fixy. Vlastnoručně vymalovaný kamínek si pak děti mohly odnést domů nebo jej volně umístit v zahradách ostatním pro radost a k prohlédnutí. Na “poznávačku” s námi vyrazila např. mateřská škola Pohádka. Děti si celé dopoledne velmi užily a většinu ptáčků dokonce i poznaly.

Akce byla realizována jakožto příklad dobré praxe práce s metodikami, které zpracováváme v rámci projektu MAS Podřipsko “Vzdělávání koordinátorů EVVO a praxe využití školních zahrad” a za její skvělé zpracování děkujeme naší šikovné lektorce Pavle Hoppové.

______________________________________________________________________________

Srdečně zveme všechny rodiče, děti, mateřské či základní školy na jarní ptačí „poznávačku v Zámeckých zahradách“. Akce bude volně přístupná pro širokou veřejnost v týdnu od 19. 4. do 25. 4. 2021. Více informací viz v pozvánce níže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *