Výzva k předkládání projektových záměrů na příměstské tábory a dětské skupiny

Pro zjištění zájmu o dotaci na založení nebo provoz již existujících dětských skupin dle zákona o poskytování služby péče o děti v dětské skupině č. 247/2014 Sb.,  nebo ona založení a provoz příměstských táborů zajišťující péči o děti v době školních prázdnin, MAS Podřipsko vydává avízo 4. výzvy MAS Podřipsko – OPZ – Prorodinná opatření a vyzývá zájemce o dotaci k předkládání projektových záměrů.

Na základě přijatých projektových záměrů bude stanovena finanční alokace na výzvu a provedena aktualizace finančního plánu programového rámce Operačního programu Zaměstnanost v SCLLD MAS Podřipsko 2014 – 2020. Maximální alokace výzvy je 5.309.230 Kč.

Zájemci o dotaci na prorodinná opatření z výzvy č. 4 MAS Podřipsko mohou zasílat své předběžné projektové záměry dle vzoru na níže uvedené kontakty do 23. 8. 2019. 

Své záměry prosím zasílejte na e-mail:

barbora.ondrusova@maspodripsko.cz

V případě potřeby konzultací jsme vám k dispozici v naší kanceláři na adrese Očkova 2, 413 01 Roudnice nad Labem nebo na telefonním čísle +420 736 262 005.

Dokumentaci k avízu výzvy naleznete ZDE.

Zasláním projektového záměru se zájemci nezavazují k podání žádosti o dotaci. Obsah a rozpočet projektu, je možné před podáním žádosti o dotaci rovněž dle potřeby upravit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *