Získejte zaměstnání jako Animátor území!

Hledáme energické a motivované jedince, kteří se připojí k našemu týmu na pozici Animátor území v Ústeckém kraji. Pokud vás zajímá práce s lidmi, s pedagogy, práce v terénu, organizování událostí, umíte analyzovat data, máte dobré prezentační dovednosti a schopnost práce v týmu, tato příležitost je pro vás.

 

Jsme dynamická nezisková organizace zaměřená na regionální rozvoj (Krajské sdružení NS MAS ČR Ústeckého kraje, z.s., https://www.nsmascr.cz/pro-mas/krajska-sdruzeni/ks-mas-ustecky-kraj/ ). Naše působnost je celý Ústecký kraj. Realizujeme strategický projekt FST „Animace pro spravedlivou transformaci Ústeckého kraje – Transformace hrou“, který je zaměřen na pedagogické a nepedagogické pracovníky MŠ a ZŠ, děti a žáky a také obce a širokou veřejnost v oblasti transformačních témat.

 

Jak se přihlásit?
Pokud se cítíte být tím pravým kandidátem, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu ustecky@nsmascr.cz do 17.7.2024. V předmětu e-mailu uveďte „Animátor území-vaše jméno“ a vybranou územní část, ve které byste chtěli působit (územní části A – E). Vybrané kandidáty budeme kontaktovat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *