Ukliďme Podřipsko

Celá #Evropa ? bude součástí #WorldCleanupDay a #Podřipsko samozřejmě u toho nebude chybět! Navíc se můžete zúčastnit i soutěže o hodnotné ceny.
I letos se chystáme zapojit do úklidové akce. V oficiálním světovém termínu (17.9.) však u nás probíhá jiná velká akce, na které většina z Vás také nechce chybět, a tak jsem se rozhodli, že termín naší úklidové akce proběhne o týden později čili❗️24. 9. 2022❗️.
Úklidy proběhnou po vlastní ose, kdekoliv na území Podřipska. Máme pro Vás připraveny úklidové prostředky. Pytle na odpad, rukavice pro děti a dospělé. Můžete si je zdarma vyzvednout v kanceláři MAS Podřipsko (Rvačov 61, Roudnice nad Labem) vždy po předchozí telefonické či písemné domluvě na čísle 602 843 159.
Pokud nevíte o černé skládce v místě svého okolí, můžete se podívat na mapu černých skládek: http://www.zmapujto.cz/
Pro úklid na katastru Roudnice nad Labem bude zajištěn svoz pytlů z předem určených míst: Mapa svozových míst. Ceny do soutěže nám věnovala spolupracující organizace Říp o.p.s. (Kultura Roudnice)
 
 
Podmínky soutěže:
Zašlete nám fotografie z Vašeho úklidu a my vylosujeme 3 výherce. Soutěžíme i o nejzajímavější úlovek ?. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, kdo se účastní podzimního úklidu v jakékoliv lokalitě na Podřipsku. Fotografie nám zašlete (emailem na info@maspodripsko.cz, přes Messenger) do 28. 9. 2022. Výherce vylosujeme 29. 9.2022.
 
Výhry:
1. cena: Dárkový voucher v hodnotě 2.000,- Kč na kulturní akce v Roudnici nad Labem
2. cena: Dárkový voucher v hodnotě 1.500,- Kč na kulturní akce v Roudnici nad Labem
3. cena: Litoměřicko: Otevřená učebnice
Cena za „nejzajímavější úlovek“: Triko Ukliďme Česko, velikost M
Děkujeme Kultura Roudnice za dary do soutěže.
 
Připojte se také v události na facebooku: Ukliďme Podřipsko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *