Výzvy IROP

Přehled aktuálních článků k výzvám IROP:

Přehled archivovaných článků k výzvám IROP:

 • Zveřejněny seznamy zaregistrovaných projektů výzev IROP

  Dne 27. 12. 2017 byly zveřejněny seznamy projektů zaregistrovaných v rámci výzev č. 1 a 2 IROP MAS Podřipsko.

 • Aktualizace výzev IROP

  Dne 19. 12. 2017 byla zveřejněna aktualizace textu výzvy č. 2 IROP MAS Podřipsko. Jedná se o prodloužení výzvy do 20. 12. 2017 23:59 z důvodu nefunkčnosti MS2014+. Prodloužení výzvy tak navazuje na předchozí aktualizace ze dne 15. 12. 2017.

 • Proběhly semináře pro žadatele z prvních výzev MAS Podřipsko

  Ve čtvrtek 23. listopadu proběhly v prostorách velké zasedací místnosti Městského úřadu v Roudnici nad Labem dva semináře pro žadatele v 1. a 2. výzvě MAS Podřipsko v IROP, kde Ing. Jan Broft potenciální žadatele seznámil s podrobnostmi jednotlivých výzev. V článku naleznete fotogalerie z obou seminářů.

 • Pozvánka na semináře pro žadatele ve výzvách MAS z IROP

  Místní akční skupina Podřipsko zve všechny potenciální žadatele ve výzvách MAS z IROP na seminář pro žadatele, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu od 14:00 (1. výzva), resp. 15:00 (2. výzva) hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v Roudnici nad Labem.

 • 2. VÝZVA MAS V IROP – Budování kapacit MŠ a ZŠ a jejich modernizace

  MAS Podřipsko vyhlásila 2. výzvu z IROP. Název výzvy je Budování kapacit MŠ a ZŠ a jejich modernizace a příjem žádostí prostřednictvím systému MS2014+ byl zahájen 15. listopadu a bude ukončen 20. prosince. Podrobnosti k výzvě naleznete v článku.

 • 1. VÝZVA MAS V IROP – Zvýšení bezpečnosti dopravy

  MAS Podřipsko vyhlásila 1. výzvu z IROP. Název výzvy je Zvýšení bezpečnosti dopravy, příjem žádostí prostřednictvím systému MS2014+ byl zahájen 15. listopadu a bude ukončen 18. prosince. Podrobnosti k výzvě naleznete v článku.

 • Avízo 2. výzvy IROP – Budování kapacit MŠ a ZŠ a jejich modernizace

  MAS Podřipsko představuje avízo 2. výzvy nazvané Budování kapacit MŠ a ZŠ a jejich modernizace. Znění výzvy zatím NENÍ KONEČNÉ, VÝZVA MUSÍ NEJPRVE PROJÍT SCHVALOVACÍM ŘÍZENÍM ŘÍDÍCÍHO ORGÁNU A NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU MAS.

 • Avízo 1. výzvy IROP – Zvýšení bezpečnosti dopravy

  MAS Podřipsko představuje avízo 1. výzvy nazvané Zvýšení bezpečnosti dopravy. Znění výzvy zatím NENÍ KONEČNÉ, VÝZVA MUSÍ NEJPRVE PROJÍT SCHVALOVACÍM ŘÍZENÍM ŘÍDÍCÍHO ORGÁNU A NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU MAS.