Orgány a seznam členů

Výkonná rada

Arakis & Belleville s.r.o. předseda (zastupuje Luděk Jirman) – s účinností od 18. 3. 2018
Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. místopředseda (zastupuje Ing. Richard Červený) – s účinností od 18. 3. 2018
Město Štětí člen (zastupuje Mgr. Ing. Miroslav Andrt)
GEOVIA s.r.o. člen (zastupuje Ing. Milan Krejný) – s účinností od 18. 3. 2018
Obec Dušníky člen (zastupuje Ing. Eva Matoušková Meisnerová)
Obec Straškov – Vodochody člen (zastupuje Ondřej Švec)
Vítězslav Škoda člen

Kontrolní komise

Obec Libotenice předseda (zastupuje Ing. Ladislava Rejšková)
Národní centrum vzdělávání a tělovýchovy o.p.s. člen (zastupuje Monika Čulíková Málková)
Obec Horní Beřkovice člen (zastupuje Zdeněk Antoš)

Výběrová komise

Ing. Josef Filip člen  Doprava a bezpečí v regionu
Martin Hejna člen  Doprava a bezpečí v regionu
Ing. Kateřina Hlaváčová člen  Sociální oblast
Václav Hrstka člen  Vzdělávání a zdraví
Jiřina Michovská člen  Vzdělávání a zdraví
Ing. Jiří Novák předseda  Životní prostředí
Ing. Lenka Pasečiaková člen  Vzdělávání a zdraví
Jakub Vysoký člen  Sociální oblast
Bc. Anežka Vyšínská člen  Podnikání a cestovní ruch

Seznam všech členů spolku

Člen Zástupce Zájmová skupina  Sektor 
Andílci v kožíšku Miroslav Křesťan Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Arakis & Belleville, s.r.o. Luděk Jirman Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Astur Straškov, a.s. Miroslav Novák Podnikání a cestovní ruch  soukromý
BASKETBALOVÝ KLUB REAL ROUDNICE NAD LABEM, z.s. Jan Franěk Podnikání a cestovní ruch  NNO
Centrum pro zpracování, dokumentaci  a evidenci archeologických nálezů, z.ú. Jakub Matoušek Vzdělávání a zdraví  NNO
Dobro-volně, z.s. Věra Andrtová Sociální oblast NNO
Dream4life corp s.r.o.  Eva Kuchtová Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Farma Krabčice s.r.o. Zdeněk Beran Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Farní sbor Českobratrské církve evangelické Libkovice pod Řípem Alena Illichová Sociální oblast  NNO
GEOVIA s.r.o. Ing. Milan Krejný Životní prostředí  soukromý
HistoryPark s.r.o. Kristýna Matějková Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Ing. Jan Broft Ing. Jan Broft Životní prostředí  soukromý
INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí Ing. Jan Petrželka Podnikání a cestovní ruch  soukromý
INTERAGENT, z.s. Ing. Kateřina Hlaváčová Sociální oblast  NNO
Jakub Vysoký Jakub Vysoký Sociální oblast  soukromý
Klub cyklistů roudnických, z.s. Vladimír Urban Podnikání a cestovní ruch  NNO
LOG-IS, z.s. Ivana Červená Sociální oblast  NNO
Martin Minarčík Martin Minarčík Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Město Hoštka Milan Konfršt Vzdělávání a zdraví  veřejný
Město Roudnice nad Labem František Padělek Sociální oblast  veřejný
Město Štětí Mgr. Ing. Miroslav Andrt Životní prostředí  veřejný
Mnetěš, o.s. Michal Jeřábek Životní prostředí  NNO
Národní centrum vzdělávání a tělovýchovy o.p.s. Monika Čulíková Málková Vzdělávání a zdraví  NNO
Obec Brzánky Martin Beran Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Ctiněves Přemysl Svora Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Dušníky Ing. Eva Matoušková Meisnerová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Horní Beřkovice Zdeněk Antoš Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Hrobce Ing. Kateřina Hlaváčová Sociální oblast  veřejný
Obec Jeviněves Květa Jansová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Kleneč Zdeněk Justa Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Kyškovice Ivana Němcová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Ledčice Kamila Hlavsová Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Libotenice Ing. Ladislava Rejšková Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Mnetěš Vojtěch Sekera Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Nové Dvory Martin Hejna Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Oleško Tomáš Novák Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Račice Libuše Šimralová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Straškov-Vodochody Ondřej Švec Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Vědomice Jana Salcmanová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Vražkov Jaroslava Smetanová Sociální oblast  veřejný
Obec Záluží Miroslav Štembera Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Židovice Ing. Miloslav Krejný Vzdělávání a zdraví  veřejný
Petr Landsfeld Petr Landsfeld Sociální oblast  soukromý
Sdružení Trhni se, z.s. Bc. Anežka Vyšinská Podnikání a cestovní ruch  NNO
SK Štětí, z.s. Petr Müller Podnikání a cestovní ruch  NNO
SK Vražkov, z.s. Václav Hrstka Vzdělávání a zdraví  NNO
Sokolská župa Podřipská Roudnice nad Labem Ing. Lenka Pasečiaková Vzdělávání a zdraví  NNO
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Ing. Richard Červený Vzdělávání a zdraví  NNO
Sportovní klub Židovice Marek Beránek Vzdělávání a zdraví
TEXAL, a.s. Ing. Pavel Pajonk Životní prostředí  soukromý
TJ Sokol Roudnice nad Labem, z.s. Ing. Šárka Hartychová Vzdělávání a zdraví  NNO
Vítězslav Škoda Vítězslav Škoda Podnikání a cestovní ruch  soukromý
Základní škola T. G. Masaryka Štětí PhDr. Bc. Gabriela Hrušková Vzdělávání a zdraví  veřejný

Zájmové skupiny

Název zájmové skupiny Počet členů Podíl členů
Doprava a bezpečí v regionu 13 24,5%
Podnikání a cestovní ruch 12 23%
Sociální oblast 10 19 %
Vzdělávání a zdraví 13 24,5 %
Životní prostředí 5 9 %

Sektor

 Sektor  Počet členů  Podíl členů
 Veřejný sektor  23  44 %
 Soukromý sektor  15  28 %
 NNO  15  28 %