Orgány a seznam členů

Výkonná rada

Luděk Jirman předseda – s účinností od 4.11.2021 Kultura a cestovní ruch NNO ludek@jirman.cz
Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. místopředseda (zastupuje Ing. Richard Červený) – s účinností od 4.11.2021 Vzdělávání a zdraví NNO cervenyr@podripskaskola.cz
GEOVIA s.r.o. člen (zastupuje Ing. Milan Krejný) – s účinností od 27.10.2021 Životní prostředí soukromý krejny.jr@grv.cz
Město Roudnice nad Labem člen (zastupuje Vlastimil Čtverák) – s účinností od 27.10.2021 Sociální oblast veřejný vctverak@roudnicenl.cz
Město Štětí Ing. Miroslav Andrt) – s účinností od 27.10.2021 Životní prostředí veřejný miroslav.andrt@steti.cz
Obec Straškov – Vodochody člen (zastupuje Ondřej Švec) – s účinností od 27.10.2021 Sociální oblast veřejný oustraskov@seznam.cz
Vítězslav Škoda člen – s účinností od 27.10.2021 Podnikání soukromý vitezslav24@seznam.cz

Kontrolní komise

Obec Libotenice předseda (zastupuje Ing. Ladislava Rejšková) Vzdělávání a zdraví veřejný
Obec Židovice člen (zastupuje Ing. Miloslav Krejný) Vzdělávání a zdraví veřejný
Obec Horní Beřkovice člen (zastupuje Zdeněk Antoš) Vzdělávání a zdraví veřejný

Výběrová komise

Projekce dopravní Ing. Josef Filip člen  Doprava a bezpečí v regionu
Obec Nové Dvory Martin Hejna člen  Doprava a bezpečí v regionu
Obec Hrobce Ing. Kateřina Hlaváčová člen  Sociální oblast
TJ Sokol Roudnice nad Labem, z.s. Ing. Šárka Hartychová člen  Vzdělávání a zdraví
FO – není členem Jiřina Michovská člen  Vzdělávání a zdraví
FO – není členem Ing. Jiří Novák předseda  Životní prostředí
Sokolská župa Podřipská Roudnice nad Labem Ing. Lenka Pasečiaková člen  Vzdělávání a zdraví
FO – člen Jakub Vysoký člen  Sociální oblast
Roudnické trhy, z.s. Bc. Anežka Vyšinská člen Kultura a cestovní ruch

Seznam všech členů spolku

Člen Zástupce Zájmová skupina  Sektor 
Andílci v kožíšku Miroslav Křesťan Kultura a cestovní ruch  soukromý
Astur Straškov, a.s. Miroslav Novák Podnikání  soukromý
BASKETBALOVÝ KLUB REAL ROUDNICE NAD LABEM, z.s. Jan Franěk Kultura a cestovní ruch  NNO
Centrum pro zpracování, dokumentaci  a evidenci archeologických nálezů, z.ú. Jakub Matoušek Vzdělávání a zdraví  NNO
Dobro-volně, z.s. Věra Andrtová Sociální oblast NNO
Dream4life corp s.r.o.  Eva Kuchtová Podnikání  soukromý
Farma Krabčice s.r.o. Zdeněk Beran Podnikání  soukromý
Farní sbor Českobratrské církve evangelické Libkovice pod Řípem Alena Illichová Sociální oblast  NNO
GEOVIA s.r.o. Ing. Milan Krejný Životní prostředí  soukromý
HistoryPark s.r.o. Kristýna Matějková Kultura a cestovní ruch  soukromý
Ing. Jan Broft Ing. Jan Broft Životní prostředí  soukromý
INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí Ing. Jan Petrželka Podnikání  soukromý
INTERAGENT, z.s. Mgr. Richard Červený Sociální oblast  NNO
Jakub Vysoký Jakub Vysoký Sociální oblast  soukromý
Klub cyklistů roudnických, z.s. Vladimír Urban Kultura a cestovní ruch  NNO
LOG-IS, z.s. Ivana Červená Sociální oblast  NNO
Luděk Jirman Luděk Jirman Kultura a cestovní ruch NNO
Martin Minarčík Martin Minarčík Podnikání  soukromý
Město Hoštka Milan Konfršt Vzdělávání a zdraví  veřejný
Město Roudnice nad Labem František Padělek Sociální oblast  veřejný
Město Štětí Mgr. Ing. Miroslav Andrt Životní prostředí  veřejný
Mnetěš, o.s. Michal Jeřábek Životní prostředí  NNO
Národní centrum vzdělávání a tělovýchovy o.p.s. Monika Čulíková Málková Vzdělávání a zdraví  NNO
Obec Brzánky Martin Beran Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Ctiněves Přemysl Svora Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Dušníky Ing. Eva Matoušková Meisnerová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Horní Beřkovice Zdeněk Antoš Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Hrobce Ing. Kateřina Hlaváčová Sociální oblast  veřejný
Obec Jeviněves Květa Jansová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Kleneč Zdeněk Justa Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Kyškovice Ivana Němcová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Ledčice Kamila Hlavsová Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Libotenice Ing. Ladislava Rejšková Vzdělávání a zdraví  veřejný
Obec Mnetěš Vojtěch Sekera Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Nové Dvory Martin Hejna Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Oleško Tomáš Novák Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Račice Libuše Šimralová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Straškov-Vodochody Ondřej Švec Sociální oblast  veřejný
Obec Vědomice Jana Salcmanová Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Vražkov Ing. Vojtěch Poláček Sociální oblast  veřejný
Obec Záluží Miroslav Štembera Doprava a bezpečí v regionu  veřejný
Obec Židovice Ing. Miloslav Krejný Vzdělávání a zdraví  veřejný
Petr Landsfeld Petr Landsfeld Sociální oblast  soukromý
Projekce dopravní Ing. Josef Filip Doprava a bezpečí v regionu  soukromý
Roudnické farmářské trhy Bc. Anežka Vyšinská Kultura a cestovní ruch  NNO
SK Štětí, z.s. Petr Müller Kultura a cestovní ruch  NNO
Sokolská župa Podřipská Roudnice nad Labem Ing. Lenka Pasečiaková Vzdělávání a zdraví  NNO
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Ing. Richard Červený Vzdělávání a zdraví  NNO
Sportovní klub Židovice Marek Beránek Vzdělávání a zdraví  NNO
TEXAL, a.s. Ing. Pavel Pajonk Životní prostředí  soukromý
TJ Sokol Roudnice nad Labem, z.s. Ing. Šárka Hartychová Vzdělávání a zdraví  NNO
Tomáš Gottwald Tomáš Gottwald Životní prostředí NNO
Vítězslav Škoda Vítězslav Škoda Podnikání  soukromý
Základní škola T. G. Masaryka Štětí PhDr. Bc. Gabriela Hrušková Vzdělávání a zdraví  veřejný
Základní umělecká škola Štětí Bc. Jan Horvatitsch Vzdělávání a zdraví Veřejný
Základní škola a mateřská škola Bechlín Mgr. Pavel Adámek Vzdělávání a zdraví Veřejný
Pavel Medáček Pavel Medáček Podnikání soukromý

 

Zájmové skupiny

Název zájmové skupiny Počet členů Podíl členů
Doprava a bezpečí v regionu 13 22,8%
Kultura a cestovní ruch 6 10,5%
Podnikání  7 12,3%
Sociální oblast 10

17,5%

Vzdělávání a zdraví 15

26,3%

Životní prostředí 6

10,5%

Sektor

 Sektor  Počet členů  Podíl členů
 Veřejný sektor  25  44 %
 Soukromý sektor  15  26%
 NNO  17  30 %