Orgány a seznam členů

Výkonná rada

Obec Vražkov předseda (zastupuje Jaroslava Smetanová
GRV Engineering s.r.o. místopředseda (zastupuje Ing. Milan Krejný)
Město Štětí člen (zastupuje Mgr. Ing. Miroslav Andrt)
Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. člen (zastupuje Ing. Richard Červený
Obec Dušníky člen (zastupuje Ing. Jan Mazourek)
Arakis & Belleville s.r.o. člen (zastupuje Luděk Jirman)
Vítězslav Škoda člen

Kontrolní komise

Obec Horní Beřkovice předseda (zastupuje Zdeněk Antoš)
Národní centrum vzdělání a tělovýchovy o.p.s. člen (zastupuje Ing. Luboš Matek)
Obec Libotenice člen (zastupuje Ing. Ladislava Rejšková)

Výběrová komise

Projekce dopravní Filip s.r.o. předseda (zastupuje Ing. Josef Filip)
ZO Českého zahrádkářského svazu č. 5 člen (zastupuje Ing. Jiří Novák)
Obec Židovice člen (zastupuje Ing. Miloslav Krejný)

Seznam všech členů spolku

Člen Zástupce Zájmová skupina
Arakis & Belleville s.r.o. Luděk Jirman Podnikání a cestovní ruch
Astur Straškov, a.s. Miroslav Novák Podnikání a cestovní ruch
BK Real Roudnice nad Labem Jan Franěk Podnikání a cestovní ruch
Centrum pro zpracování, dokumentaci  a evidenci archeologických nálezů, z.ú. Jakub Matoušek Vzdělávání a zdraví
Farní sbor Českobratrské církve evangelické Libkovice pod Řípem Alena Illichová Sociální oblast
GRV Engineering s.r.o. Ing. Milan Krejný Životní prostředí
History Park s.r.o. Kristýna Matějková Podnikání a cestovní ruch
Hotel Vavřinec s.r.o. Bc. Eliška Ondrušová Podnikání a cestovní ruch
Ing. Jan Broft Ing. Jan Broft Životní prostředí
INTEGRAZ, spol. s.r.o. Ing. Jan Petrželka Podnikání a cestovní ruch
INTERAGENT, o.s. Ing. Kateřina Hlaváčová Sociální oblast
Jakub Vysoký Jakub Vysoký Sociální oblast
Jaroslav Šíla Jaroslav Šíla Podnikání a cestovní ruch
Klub cyklistů roudnických Jan Podrábský Podnikání a cestovní ruch
Martin Minarčík Martin Minarčík Podnikání a cestovní ruch
Město Hoštka Milan Konfršt Vzdělávání a zdraví
Město Roudnice nad Labem Vladimír Urban Sociální oblast
Město Štětí Mgr. Ing. Miroslav Andrt Životní prostředí
Mnetěš o.s. Michal Jeřábek Životní prostředí
Národní centrum vzdělání a tělovýchovy o.p.s. Ing. Luboš Matek Vzdělávání a zdraví
o.s. LOG-IS Ivana Červená Sociální oblast
Obec Brzánky Martin Beran Doprava a bezpečí v regionu
Obec Ctiněves Přemysl Svora Doprava a bezpečí v regionu
Obec Dušníky Ing. Jan Mazourek Doprava a bezpečí v regionu
Obec Horní Beřkovice Zdeněk Antoš Vzdělávání a zdraví
Obec Hrobce Bc. Petr Kříž Doprava a bezpečí v regionu
Obec Jeviněves Květa Jansová Doprava a bezpečí v regionu
Obec Kleneč Zdeněk Justa Doprava a bezpečí v regionu
Obec Kyškovice Tomáš Špicar Doprava a bezpečí v regionu
Obec Ledčice Jiřina Michovská Vzdělávání a zdraví
Obec Libotenice Ing. Ladislava Rejšková Vzdělávání a zdraví
Obec Mnetěš Zdeňka Tlustá Doprava a bezpečí v regionu
Obec Nové Dvory Martin Hejna Doprava a bezpečí v regionu
Obec Oleško Tomáš Novák Doprava a bezpečí v regionu
Obec Račice Ing. Jaromír Maleček Doprava a bezpečí v regionu
Obec Straškov-Vodochody Ondřej Švec Vzdělávání a zdraví
Obec Vědomice Ing. Iva Fořtová Doprava a bezpečí v regionu
Obec Vražkov Jaroslava Smetanová Sociální oblast
Obec Záluží Jaroslav Svoboda Doprava a bezpečí v regionu
Obec Židovice Ing. Miloslav Krejný Vzdělávání a zdraví
Projekce dopravní Filip s.r.o. Ing. Josef Filip Doprava a bezpečí v regionu
Sbor dobrovolných hasičů Vražkov Jana Šemberová Doprava a bezpečí v regionu
Sdružení Trhni se, z.s. Bc. Anežka Vyšinská Podnikání a cestovní ruch
SK Štětí, z.s. Petr Müller Podnikání a cestovní ruch
TEXAL, a.s. Ing. Pavel Pajonk Životní prostředí
TJ Sokol Jeviněves Pavel Macák Vzdělávání a zdraví
TJ Sokol Vražkov Ing. Václav Hrstka Vzdělávání a zdraví
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Ing. Richard Červený Vzdělávání a zdraví
Vítězslav Škoda Vítězslav Škoda Podnikání a cestovní ruch
Vladimír Písek Vladimír Písek Podnikání a cestovní ruch
Život u nás, z.s. Stanislav Hodík Podnikání a cestovní ruch
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 5 Roudnice nad Labem Jiří Novák Životní prostředí