SOUTĚŽ O VERMIKOMPOSTÉR

Místní akční skupina Podřipsko v rámci naplňování cíle „Předcházení vzniku černých skládek a jejich odstraňování“ vyhlašuje soutěž o Vermikompostér Urbalive.

Černé skládky jsou dle názorů občanů zásadním problémem Podřipska. Místní akční skupina Podřipsko si dává za cíl pomocí soutěže inventarizovat riziková místa na území Podřipska a motivovat veřejnost k zapojení se do péče o tato území formou úklidu a zvýšení pozornosti, kterou je potřeba těmto rizikovým lokalitám věnovat.  

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?

  1. Zašlete fotografií černé skládky. Zašlete min. 2 fotografie spolu s informací o přesném umístění skládky na e-mail: barbora.ondrusova@maspodripsko.cz nebo prostřednictvím Messengeru na profilu facebook.com/maspodripsko.  Dále do zprávy uvedete své občanské jméno a příjmení, adresu trvalého pobytu (z důvodu identifikace v případě výhry), e-mailovou adresu příp. i telefonní kontakt
  2. Budete fanouškem stránky FB profilu MAS Podřipsko (facebook.com/maspodripsko)
  3. Potvrdíte nám přijetí potvrzovacího e-mailu, který Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu pro ověření
  4. Zúčastníte se akce „Ukliďme Česko“, v rámci které bude probíhat úklid černé skládky vybrané internetovým hlasováním (o termínu a čase úklidu skládky budou soutěžící informování prostřednictvím e-mailu uvedeného při zaslání fotografií do soutěže a rovněž prostřednictvím webových stránek maspodripsko.cz a www.facebook.cz)

O CO SE HRAJE?

Výherce soutěže získá Vermikompostér Urbalive.

Vermikompostér Urbalive je nádoba určená k domácímu kompostování kuchyňského bioodpadu pomocí kalifornských žížal. Lze ji použít v domácnostech, školních třídách nebo na pracovištích. O moderní design se postaral přední český tvůrce Jiří Pelcl a technologicky precizně zpracovala a vyrobila firma Plastia, zavedený evropský výrobce zahradnických potřeb.

Vermikompostér Urbalive je vyroben tak, aby bylo kompostování při dodržování několika pravidel bezproblémové, jeho údržba i čištění snadné. Je sestaven z kompostovacích pater, kde pracují žížaly a kde vzniká vermikompost a nádoby, kam odtéká žížalí čaj. Vermikompost obsahuje účinné enzymy a přírodní růstové hormony. Přidává se k zemině do květináčů a truhlíků. Žížalí čaj je vynikající tekuté hnojivo obsahující vysoké množství živin a enzymů, které pomáhají rostlinám růst a udržovat je odolné vůči nemocem a škůdcům.

Více informací na www.urbalive.cz/vermikomposter

HARMONOGRAM SOUTĚŽE

  • Přihlašování fotografií: od 11. 1. 2019 20:01 hod. do 22. 2. 2019 23:59 hod.
  • Internetové hlasování – Anketa o nejhorší skládku: od 23. 2. 2019 00:01 hod. do 3. 3. 2019 23:59 hod.
  • Akce Ukliďme Česko: 6. 4. 2019
  • Losování a vyhlášení výherce na 1. veřejném fóru MAS Podřipsko: 28. 5. 2019

Vyhlášení vítěze proběhne losováním v rámci programu konání akce 1. veřejné fórum MAS Podřipsko dne  28. 5. 2019. Do losování budou zařazeni soutěžící, kteří splní všechny podmínky soutěž viz Jak se do soutěže zapojit. V rámci losování bude vybrán jeden výherce.

Před zasláním fotografií si prosím přečtěte celé znění podmínek soutěže. Zasláním fotografií potvrdíte jejich přečtení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *