POZVÁNKY NA KONFERENCE. NAČERPEJTE INSPIRACI PRO ROZVOJ OBCE.

Na přelomu listopadu a prosince 2018 se budou konat hned dvě konference zaměřené na regionální rozvoj, na kterých lze načerpat inspiraci a nesdílet zkušenosti.  

V listopadu se v prostorech Akademie veřejného investování v Praze uskuteční dvou denní konference s názvem Evropská chytrá a sdílená města. Na programu konference jsou prezentace a panelové diskuze například na téma možnosti a výzvy chytrých a sdílených měst v evropském regionu, městské plánování a správa chytrých měst – vyrovnání ekonomické dynamiky a veřejného zájmu nebo téma samoregulace, regulace a jejich vymáhání – role městských samospráv a národních vlád.

Začátkem prosince se pak bude konat ve stejných prostorech výroční konference a večerní networkingové setkání pro všechny zájemce o udržitelný rozvoj Fórum udržitelného rozvoje 2018. Na programu jsou panelové diskuze například na téma realizace a financování cílů udržitelného rozvoje nebo formy spolupráce pro udržitelný rozvoj.

 

EVROPSKÁ CHYTRÁ A SDÍLENÁ MĚSTA

KDY: 22. – 23. listopadu 2018

KDE: Akademie veřejného investování, Pařížská 4, Praha 1

Registrace: www. Mmr.cz/essc

Mezinárodní konference o městech ovlivněných digitálními technologiemi a online platformami v regionu zemí Evropské hospodářské komise OSN.

 

FÓRUM UDRŽITELNÉHO ROZVOJE 2018

KDY: úterý, 4. prosince 2018

KDE: Akademie veřejného investování, Pařížská 4, Praha 1

Registrovat se můžete prostřednictvím webového formuláře na této adrese:

www.mmr.cz/fur2018

Letošní ročník se zaměří na dvě klíčové otázky, jež jsou úzce spojeny s uváděním udržitelného rozvoje v život. Dopolední panel se zaměří na problematiku financování udržitelného rozvoje, roli Evropské unie, trendů ve světě finančních nástrojů i konkrétních finančních produktů podporujících udržitelný rozvoj. Odpolední panel se bude věnovat spolupráci pro udržitelný rozvoj a zaměří se na výzvy, před nimiž stojíme. Diskutovat chceme o tom, jak nejlépe využívat vůli a ochotu lidí se dobrovolně zapojovat do prospěšných aktivit a jak ji využívat při hledání udržitelných řešení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *