Gastro Food Fest 2017

Poslední akce letošního roku, která se uskuteční v prostorách litoměřického výstaviště Zahrada Čech ve dnech 21. a 22. října. Festival pro všechny gurmány a milovníky dobrého tradičního i netradičního jídla a pití.

GASTRO FOOD FEST je jediný festival svého druhu na Severu Čech. Prezentace kulinářského umění předních restaurací nejen z Ústeckého kraje. Cooking show uznávaných kuchařských mistrů celé ČR. Degustace lahodných českých, moravských i zahraničních vín. Představení minipivovarů se speciálními edicemi piv a chybět nebudou ani prodejci delikates a doplňkového sortimentu. Chybět nebude ani doplňkový sortiment jako je profi vybavení kuchyní i široká nabídka kuchyňských doplňků.

Vše pod významnou záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

V letošním roce jsme získali ocenění v podobě ČESTNÉHO UZNÁNÍ od AKČ za výbornou spolupráci a podporu tohoto oboru.

Na letošním 5. ročníku, který opět proběhne o říjnovém víkendu, se představí kuchyně mexická, italská, francouzská, americká, řecká, japonská a samozřejmě tradiční česká. Zajímavostí festivalu budou mořské speciality, různě upravený hmyz, pochutiny netradičních chutí.

Ve spolupráci s Okresní agrární komorou Most se představí vítězné regionální potraviny v kategorii Regionální potravina Ústeckého kraje 2017 a potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče.

OSLOVÍME VAŠE CHUŤOVÉ, ZRAKOVÉ, ČICHOVÉ I HMATOVÉ SMYSLY!

“Loňským ročníkem prošlo přibližně 10.000 návštěvníků, od kterých máme velice kladné ohlasy. Stoupající tendence v návštěvnosti nás žene dopředu, abychom každým následujícím ročníkem předčili ten předchozí”uvedla vedoucí obchodu Michaela Mokrá.

A prto i letos připravujeme bohatý doprovodný program, který bude akci provázet po celý víkend. Program se v současné chvíli sestavuje a zveřejňován bude postupně. Nicméně již v tuto chvíli můžeme přislíbit Petra Stupku, Marka Raditsche, Markétu Hrubešovou, Radka Šubrta, Lukáše Uhera, Marka Svobodu, Petra Sejvala, Jana Heřmánka a řadu dalších.

               

 

ELKUS RETIGO TÝM prezentující hlavního partnera pav. A Gastro food festu společnosti ELKUS s.r.o. (dodavatel zařízení pro gastronomii) připraví v rámci své show zajímavé dvouchodové menu. Připravovat ho pro Vás bude Tomáš Kremlička a Vlastimil Jaša