Letní Priorita představuje druhé kolo Dešťovky

Nové číslo časopisu Priorita se zaměřuje na hospodaření s vodou. Najdete v něm informace o druhé vlně Dešťovky, programu na využívání srážkové a odpadní vody v domácnosti. Efektivně hospodařit s vodou, ale mohou nově i obce, a to s podporou z Operačního programu Životní prostředí. Škála podporovaných projektů je opravdu široká.

V Prioritě se dále dočtete o nově schválených projektech z Operačního programu Životní prostředí ve výši 7 miliard korun, které přispějí k posílení vodohospodářské infrastruktury, zlepšení úrovně čištění odpadních vod a k efektivnějšímu třídění odpadů. Velký úspěch zaznamenaly i dotace na domovní čistírny odpadních vod z Národního programu Životní prostředí.

Pro žadatele autoři připravili i několik rad. Článek popisuje nejčastější pochybení při zadávání veřejných zakázek, v aktuálním vydání jsou zmíněny první tři, další tři najdete v Prioritě příště.

Součástí čísla je i tradiční reportáž. Tentokrát se můžete vydat na bájnou horu Blaník. Dále se můžete těšit na zajímavosti ze světa technologií či ze zahraničí.

Letní vydání vám navíc přináší extra přílohu – speciál DŘEVO&stavby PRO MĚSTA A OBCE 2017, kde na konkrétních příkladech z praxe přestaví, jak mohou starostové ulevit svým rozpočtům s dotacemi z Operačního programu Životní prostředí 2014-2020, ale i mnoho dalšího.

Priorita 7-8/2017

Speciál časopisu DŘEVO&stavby on-line

Příloha – Národní a evropské dotační programy v oblasti energetických úspor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *