Řešíte v obci problematiku vody? Zkuste téma zadat účastníkům soutěže Pro vodu

Sucho, nedostatečné zasakování dešťové vody, nadměrná spotřeba pitné vody, znečištění vody… Své zadání pro soutěžící mohou přihlásit obce, školy, firmy, neziskové organizace i drobní zemědělci nejpozději do 31. srpna 2017 elektronicky na webu www.soutezprovodu.cz.

Účastníci soutěže ve věku do 30 let si pak některé ze zadání vyberou a vypracují své soutěžní řešení, za něž mohou získat finanční odměnu. Výhodou pro zadavatele situací je právě příležitost získat návrh či studii opatření, které mohou jejich situaci zlepšit.

Soutěž již po šesté pořádá Nadace Partnerství pod záštitou ministra životního prostředí za finanční podpory Státního fondu životního prostředí ČR a společnosti Nestlé.

Jak se můžete zapojit?
  1. Do 31. srpna 2017 prostřednictvím formuláře zadejte situaci, kterou chcete řešit.Tematicky se může jednat například o prevenci sucha i povodní, nedostatečné zasakování dešťové vody, čištění a využití šedé vody, snížení spotřeby pitné vody apod. Možnost přihlásit situaci k řešení se nevztahuje na fyzické osoby. Podrobnější informace najdete v Pravidlech pro zadávání situací.
  2. Do formuláře vyplníte, čeho chcete dosáhnout a co by pro vás soutěžící měli vypracovat.
  3. Soutěžící si budou moci vaši situaci vybrat jako téma pro vypracování soutěžního projektu.Pořadatelé budou rádi, když studentům poskytnete podporu v podobě dalších informací nebo konzultací.
  4. Uzávěrka soutěžních projektů je 31. ledna 2018. Po té na webu zveřejníme všechny přihlášené projekty a vy zjistíte, kolik týmů se rozhodlo vaši situaci řešit.
  5. Nejlepší soutěžní projekty postoupí do finále, které se uskuteční 20. března 2018.
  6. Po skončení soutěže obdržíte soutěžní projekty a budete je moci dále využít pro řešení situace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *